Všechny komentáře k článku:OBRAZEM: iPhone 3G zná v Česku svého prvního majitele

Nedivte se!!

Když mi rodiče vyprávějí o tom jak se stály fronta na banány - je to pro mne neuvěřitelné. My budeme našim dětem vyprávět o tom jak se stála fronta na iPhone 3G. :D :) =) =D Nechápu ty lidi co tam stály. ;)

Možnosti
1 reakce
poslední 27. 8. 2008 10:47

Jo přesně tak. A jako se nám zdá nesmysl čekat na banány tak našim dětem bude připadat totální kravina čekat na "nějakej telefon" :D