Všechny komentáře k článku:OCZ Technology uvádí dva nové CPU chladiče

Nejistota

nebyl bych si jist, jestli bude tenhle chladič dobrý. Vypadá parametrově sice dobře, ale zapracování mědené heatpipe na bázi se mi jeví poněkud nedostatečné. Hmotnosti i rozměry - dobrý, ale ty otáčky ventilátorů, nevím - nevím jestli to na nízkych otáčkách (ticho) bude dost chladit. No, uvidíme.

Možnosti
1 reakce
poslední 15. 9. 2008 22:46

Tak to máš u všeho, pokud to nemáš otestovaný a máš jen parametry, tak sebelepší věc může bt k ničemu a naopak.