Všechny komentáře k článku:OCZ Technology uvádí dva nové CPU chladiče

Chladič

nevypada spatne, nechme se prekvapit cenou a hlavne vysledky v testech

 

Nejistota

nebyl bych si jist, jestli bude tenhle chladič dobrý. Vypadá parametrově sice dobře, ale zapracování mědené heatpipe na bázi se mi jeví poněkud nedostatečné. Hmotnosti i rozměry - dobrý, ale ty otáčky ventilátorů, nevím - nevím jestli to na nízkych otáčkách (ticho) bude dost chladit. No, uvidíme.

 

@drajnam: Tak to máš u všeho, pokud to nemáš otestovaný a máš jen parametry, tak sebelepší věc může bt k ničemu a naopak.