Všechny komentáře k článku:OCZ Technology vydává svůj první vodní blok
:-)
"uživateli jen to nejlepší, ovšem za odpovídající finanční odměnu"... škoda, že není udána cena... ale podle ústřižku ze článku to zní, jako že to stovka nebude... necháme se překvapit... tahle technologie je pro mě vcelku zajímavá technologie, nicméně si poněkud nemůžu dovolit komp, na kterym bych takovou věc potřeboval :c)
To se divím
docela mě překvapil tento článek..že by se konečně CZC začalo zajímat i o vodní chlazení??bylo by to super, ale uvidíme...
cenu tohoto bloku odhaduju na 1500,-
@honimrek04: ceny se mnohdy stanovujou na poptávce po takovém zboží a kdyby se tu ozvalo i více lidí se svými tipy, tak to mnohdy může i ovlinit cenu výrobku. př. Cena výrobce 1200 a prodejní cena 1500, ovšem pokud zde budou lidi třeba tipovat vyšší cenu, proč ji taky třeba nedat,že? Sleva se pak dává lépe a rádoby AKCE. To je prodejní politika.
@faryna: Dočkej času, bude lepší shop na vodní chlazení. :) Jinak tohle vypadá jak kopie něčeho co už sem viděl od nějakého dost renomovaného výrobce chladičů. Otázkou neni obal, ale obsah onoho chlazení, resp. jak je udělaný průtok vnitřkem a jak moc velký klade odpor. A to z těhle fotek zjistit vážně nejde.
@YMIR: No to je dost ,že se OCZ taky rozhoupala a začala strkat nos do vodníků.Bude táhnout značka a uvidíme jak dopadnou recenze a jakou nahodí cenu,ta bude podle mne směrodatná,jinak vypadá celkem povedeně....jen tak dál OCZ ..:o))
@TRICON: Naopak si myslím že firmy by měly dělat "to co umí dobře". OCZ je výborný výrobce pamětí a disků ale to ještě neznamená že jí stejně skvělým způsobem půjdou vyrábět i součástky z jiného pole působení. Každopádně, uvidíme jaké výsledky přinesou testy, já jim přeju jen to nejlepší :)
@honimrek04: Překvapilo spíše byla otázka času kdy jse do toho OCZ pustí možná že už bylo na čase opět světo známá proslulá a kvalitní firma která by se v této branži chytí vypadá pěkně snad uvidíme čím dál tím více dílů vodního chlazení a za slušné peníze cena 1500,- nejní tak strašná ale je to odhad a nemusí tomu býti může to být i horší :)
Pěkný
Vypada v celku pěkně. Firma má celkem povedený chlazení. Jen ta cena bude zajímavá. Škoda,že jste ji neuvedli.
@rehhi: Né, vždy je schopný výrobce i uvést cenu,ale jakmile nám udá cenu,tak už můžem co nevidět mít další nový vodní blok.Uvidíme jaká bude cena a co nato konkurencem,ale tenhle vodní blok vypadá dobře.
Testy?
Neplanujete nejaky testy vodnich bloku? Docela by me zajimala ucinnost ruznych vyrobku v tomto segmentu :o)
@Kalinator: vypada fakt pekne, jenom by me zajimalo kolik bude stat, provozni teploty a jestli firma ocz udela i nejaky komplety
Paráda
Tomuhle říkám mrazák, čistá měď a voda => super. Akorát nevím jak to bude vypadat s cenou, OCZ si nechají za svou kvalitu kvalitně platit..
@sonny21: Na extrahw psali 40 dolarů takže přes 900kč to rozhodně nebude :-D myslím že půjde na dračku protože blok za tyhle prachy....
Realizace vodního chlazení
ahoj,přidávám zajímavý odkaz na tvorbu vodního chlazení :o)
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11683&Itemid=51
No super, jen tak dál
Jen chvíli mam Reseratora a už mam co závidět? Sakra! Vypadá to nadmíru skvěle, tak se nechme překvapit co k tomu vyrobí na GPU a hlavně jakej výměník tepla. Od OCZ bych čekal něco víc než od zalmana, tak uvidíme...