Všechny komentáře k článku:OCZ uvádí 667MHz a 800MHz moduly DDR2 SDRAM

No tak panove

Asi jste si vazeni panove nevsimli ze ten clanek je pouze informativni a redaktor ktery ho psal chtel pouze informovat ze se firma OCZ o neco takoveho snazi a tim chtel rozsirit vas obzor a nema smysl nad tim dal debatovat.

Možnosti
1 reakce
poslední 30. 5. 2004 1:53

tady se nedebatuje nad temito pametmiv podstate tato diskuse patri jinam v tom mas pravdu, pokud jsi to tak myslelale i tak je to myslim (nebo bude) ku prospechu veci:-)