Všechny komentáře k článku:Odzvoní hudebním CD nosičům?

Brr

Nechápu kde je ta novinka, mptrojky s kartami a pamětí flash už známe léta...

Možnosti
1 reakce
poslední 23. 9. 2008 11:09

Ze by v tom, ze maji nahradit komercne prodavana CD??? To ze jsou mezi nami uz peknou dobu vime vsichni, ale tohle je celkem prelom v hudebnim prumyslu a to tady diky povolenemu kopirovani...