Všechny komentáře k článku:Odzvoní hudebním CD nosičům?

Bublinky Bublinky

Tak nějak mi připadá, že akorát vzali normální SDčka, která používám kdoví jak dlouho, pojmenovali to MUSIC a hurá maji na světě revoluci.Tak jako tak si můžu poslouchat hudbu jak chci v čem chci a nebudu kvuli tomu kupovat music disc.To bychom mohli za chvili čekat music flash music HDD a pod.

Možnosti
5 reakcí
poslední 25. 9. 2008 18:17

Vzdyt ono to je normalni Micro SD... Tady nejde o technologickou reoluci, ale spis o upnle jiny zpusob prodeje hudby... A je dobre ze jo to SD, jelikoz jsou nejrozsirenejsi...

 

@jakubklouda: no jo ale proč chodit do kramu pro mptrojky , kdyz na netu toho je miliarda.

 

Je to uplne to same, akorat ma prepsany nazev :)

 

@Brave: Marketing: Není důležité jak to je, ale co si o tom lidi myslí... I obyčejná sůl se dá prodat na 1000 způsobů, od sypání silnic přes myčky, bazény až po super ekologickou obohacenou iridiem paladiem a platinou na solení chleba s máslem :-) A pro paměťové čipy platí to samé. Těžké je prosadit nějaký formát. Už se těším na instalační SD karty. ...a počítače budou bez mechanik :-)

 

@vipera.cz: Nojo tady je to trochu paradox. Všechno je digitální formou(viz iTunes) atd, optická media nikdo nechce, je tu minimalizace a na druhou stranu je tu zbrusu nový blu-ray formát. Prostě na bezmechanikové počítače si počkáme(ale jako s disketami, nakonec to přijde) ;)