Všechny komentáře k článku:Odzvoní hudebním CD nosičům?

MIXáž??

jak to budou mixovat? jakože na 1 slotMusic mi nakopirujou 1 interpreta a konec? to budu nosit po kapsach desitky malej microSD karticek?:-D ale na jednu stranu je to vyhoda, Discmany stejne skoro nikdo nepouziva a ten kdo ma prehravac na pametovy karty, tak ma vystarano:))

Možnosti
1 reakce
poslední 23. 9. 2008 19:31

Tak mi to přijde podivný způsob distribuce. Když je to v mp3, tak proč ne z internetu? Jasně tohle se dá dát do supermarktetu. Ale přeci jenom kupovat si kartu, jenom abych jich více zkopíroval na kartu s větší kapacitou? Podivné.