Všechny komentáře k článku:Otevření nové prodejny CZC.CZ
Zamestnejte korektora
... malování na obyčej...
...děti si též odnesli...A "nova" prodejna? To je neco jako bestseller G210 a GT220? :)
znas to s tim mistrem tesarem? oblicej prepsal navic podle me spatne world. ta automaticka oprava je fakt na *****, protoze kdyz si nevsimnes na co ti to prepsal, muzes odeslat pekne zkazenej projekt.
@JehoVista:
Vsak prave od toho jsou korektori, aby chyby zpusobene Wordem (pripadne worldem ;)) opravili :)
Navic pri psani aspon trochu odbornejsich clanku (= vyskytuji se v nich nejake IT terminy) bych si asi s gustem automaticke opravy vypnul.
Porekadlo s mistrem tesarem znam, ale prijde mi, ze v novinkach na czc uz to prislovecne "obcas" zacina byt trochu casto.
@Nou_Nejm: Je pravda, že v případě článku na CZC.cz bylo už tolikrát použito "I mistr tesař se občas utne", že už to zní jako hodně otřepaná fráze. Ale nejvíc se asi divím jak mohl redaktor v jedné větě opravit hrubku a přehlédnout do očí bijící "balónky czcz.cz"... nebo někdo rozdával konkurenční balónky?