Všechny komentáře k článku:Packard Bell představuje svůj první netbook

Srovnání

Ahoj,nevíte někdo, jak na tom bude cosetýče výkonosti dual atom? Přemýšlím o malém notebooku s hdmi výstupem,pač bych vždy tennto malý model propojil s monitorem. Myslíte,že po grafické stránce by zde měl být též problém? A daný dual atom by měl problémy pře přehrávání hd videa, myslím,co se týče vytíženosti? Pokud někdo víte o nějakém odkazu, prosím uveď te ho sem. Díky moc i za opovědi.

Možnosti