Všechny komentáře k článku:Packard Bell představuje svůj první netbook
Bližší specifikace
Display: 8.9 inch, 1024 x 600 pixel, 1GB of RAM, a 160GB hard drive, and a 1.6GHz Intel Atom CPU. It runs Windows XP, has 3 USB ports, 802.11b/g WiFi a webcam, a 5-in-1 card reader, and an optional 3G wireless module.Cena: 400 - 590€Na to, že to je NETBOOK je to docela zajímavá konfigurace, už jen vychytat výdrž baterie a váhu a můžeme začít přemýšlet o koupi...
@Jirka.Mayrich: jeste z ceny odecteme cenu WXP...dame tam linux :-)...a mame temer dokonaly stroj :-P
@jo3ph: No kvalita by mohla byt dobra, sice jejich vyrobky u nas moc nevidam, ted nekdy herni notebook a sem tam v electroworldu najakou tu sestavu, ale osobne bych do toho nesel. Zalezi od ceny, ale mezi 400 az 590 USD, to uz je DELL Inspiron mini 9 jasna volba :-)
@Jirka.Mayrich: No,vypada to dobře. 3G modul by se obcas hodil,ale zase by to chtelo nejaky solidni tarif od mobilnich operatoru (O2 nikdo jiny u nas 3G nema). Kdyby se vydrz priblizila aspon 7 hodinam,jako u ASUS Eee,tak by to byla dobra konkurence. Ovsem taky zalezi na kvalite zpracovani.....
Na netbook dobré
Tahle konfigurace je dosti dobrá v porovnání třeba s prvními EEE a v kombinaci s WXP které nejsou tak náročné by to mohl být velice povedený výrobek. Dávám za jedna :)
@mtmccox: no nevim jak Vas, ale me moc nezaujmul ... uz na prvni pohled jsem si vsiml, toho nehezkeho ,,lemu" okolo obrazovky .. to by mi pri praci asi vadilo. Ale to je vec nazoru :-)
Vypadá dobře
Velice vypadá dobře a úchvatná je i kapacita hradisku u tohodle malého ntb až 160 GB. Taky velmi uřitečné 3G možnost připádí. Myslímsi, že dobrá konkurence pro Asus ee a DEll mini :)
@rehhi: No nevim, 9" LCD, ale diky tem okrajum to bude vetsi nez 10" Asus EEE. Ten ma podobnou konfiguraci a dobrou baterii. Konkurence to mozna je, ale nema nic navic, cim by zaujal :-(
@rehhi:
proč úchvatná? S velikostí NTB nemá kapacita nic společného.
Můžeš si tam koupit jiný 2,5" HDD - například za 3800,- 500GB - to bude pak úchvatné ;-)
První model
Něco mi říká "První model nebrat!!!" Možná jsem moc opatrný, ale testovacího králíka nikomu dělat nechci. Až to bude mezi lidmi, budou recenze a pozitivní zkušenosti, pak bych teprve uvažoval o koupi. Copak jsem sám, kdo to takhle vidí? Ostatní vždy jen chválí?
Srovnání
Ahoj,nevíte někdo, jak na tom bude cosetýče výkonosti dual atom? Přemýšlím o malém notebooku s hdmi výstupem,pač bych vždy tennto malý model propojil s monitorem. Myslíte,že po grafické stránce by zde měl být též problém? A daný dual atom by měl problémy pře přehrávání hd videa, myslím,co se týče vytíženosti? Pokud někdo víte o nějakém odkazu, prosím uveď te ho sem. Díky moc i za opovědi.