Všechny komentáře k článku:Palm Treo Pro se představuje

Displej

Je celkem škoda, že klávesnice je umístěna napevno na vrchní straně. Kdyby byla např. vysouvací z poddispleje, určitě by se dal použít větší displej - viz. například některé modely od HTC. Sám mám taky smartphone a displeje těchto úhlopříček nejsou např. na nouzové prohlížení netu to pravé ořechové.

Možnosti
2 reakce
poslední 30. 9. 2008 21:23

Ano, mám doma HTC Wizard (jakožto Qtek 9100) a jeho qwerty klávesnice je opravdu dobře vyřešená - vysouvá se zboku z dolní části přístroje a display se pak přeorientuje na ležato podle kláves qwerty. Je to pohodlné a neomezuje to velikost displaye.

 

@mtmccox: je to hezka masinka i dobre vybavena, az na ten nestandardni ctvercovy displej s nestandardnim rozlisenim, prave na ukor klavesnice