Všechny komentáře k článku:Palm Treo Pro se představuje

WM

Paráda, vypadá to na docela zajímavé udělátko. Vím že to již řekla spousta lidí, ale krok směrem k Windows mobile je u těchto zařízení bych řekl velkým plusem. Přeci jen stále využívá více lidí M$ produkty, tudíž i možnosti softwarové výbavy jsou širší. Určitě se zde nalezne spousta lidí, kteří mi řeknou že to je kravina. Nicméně z mého pohledu ( měl jsem Tungstena a následně PDA s wm ) jsou windows mobile pro využití volného času vhodnějším kandidátem. U tohoto přístroje bych rád pochválil širokou škálu technologií pro komunikaci a gps. Je to perfektně vybavená mašinka v hezkém balení. Tudíž bych jí hodnotil kladně.

Možnosti
1 reakce
poslední 1. 10. 2008 10:29

Máš naprostou pravdu, co jsem zkoušel různý zařízení tak bych nešel do ničeho co v sobě nemá windows, nemám čas se učit nový věci zvlášť když neni důvod.