Všechny komentáře k článku:Pojďte se s CzechComputerem a Canonem podívat na Acrobat show (aktualizováno)

Super program

Tak jak koukám další super program od Czechcomputeru a canonu. Předtím to bylo myslím každý týden putování po ČR s czechcomputerem a ostatníma formama. Jinak tohodle se účastním. Jen tak dál czc

 

@rehhi: Super akce, ten seskok v tandemu mě docela láká :)

 

@NPG: taky o tom uvažuje. Celkem povedená cena. Už jsem se kdysi na to psal, že můžu i do Kolína. Ale tady bych to měl kousek z Prahy. Tak se tam třeba potkáme. Uvidíme no

 

@rehhi: maji tam hodne zajimavy program, kdyz jsem videl ty ceny, ktere sou super na takovou akci. zacinam o tom i uvazovat

 

Budou i náplně?

By se dalo spojit příjemné s užitečným, právě mi došla černá náplň do Canonky a na Lhotu pojedu, ze bych to vzal pri jednom... :)