Všechny komentáře k článku:Poslední šance na nákup Windows OEM samostatně (aktualizováno)

Mrkvošoft...

To je něco jako to bylo s ukončením prodeje XP. Udělali velký bu bu bu že XP nebusou aby si je každej rychle koupil a nakonec to skončilo jak to skončilo. Takže teď vzrostou prodeje Visty a nakonec se stejně nic nezmění. U novejch PC se nic nezmění a u upgradu si to každej ňák zařídí. Mě to netíží. Já mám od června novej HALL3000 s originálním OS i Office a Mrkvošoft ode mě zase pár let peníze neuvidí. :-)

Možnosti