Všechny komentáře k článku:Poslední šance na nákup Windows OEM samostatně (aktualizováno)

Nechápu

Microsoft asi chce zákazníky naučit používat nějaké FREE OS , jako třeba Linux ... A myslím, že se jim to docela daří

Možnosti
4 reakce
poslední 9. 9. 2008 17:57

nn chce naucit lidi kupovat drazsi krabicove verze, ale mi chytri lide si ty krabicove sezenem za cenu oem :)

 

@Onizuka: To, že se OEM verze oficiálně nebudou smět prodávat, ještě neznamená, že je nikdo prodávat nebude. :D

 

@YMIR: To je pravda, velké shopy budou muset stejně doprodat nashromažděné skladové zásoby.

 

@mtmccox: ať žijou cracky