Všechny komentáře k článku:Poslední šance na nákup Windows OEM samostatně (aktualizováno)
Mno ...
Jako, ono je to asi jedno. Já skvělou možnost výhodně si legalizovat OS využil hned ze začátku a nejvyšší Home edici jsem platil za skoro 3500 Kč a dneska je těm ***** líto za to dát o skoro 2000 míň. Všichni by se měli stydět. Na druhou stranu se ani moc nedivim, když Microsoft pořád mele pantem kraviny jako černání obrazovky atd a stejně jim na to všichni kašlou, protože je za 2 dny možnost jak to obejít, nebo hold install verze corporate, která nic nekontroluje....
Hold si pak člověk co za to utratil řekne ... a jako v čem kromě dobrýho svědomí mam oproti těm co to ukradli výhodu ??
A v ttakovem případě mám pak vztek na všechny, co originálku nemaj.
Měl bych se ale spíš zlobit na MS, kteří jsou sami proti sobě ....
Bille, ty jsi byl stejně kus vola :)
Jak mluvíš o tom že za dva dny se to obejde, tak jsem si vzpomněl, jak řikali, že se nedá HD DVD zkopírovat a den po vydání bylo na netu video jak to během pár minut obešli :)