Všechny komentáře k článku:Poslední šance na nákup Windows OEM samostatně (aktualizováno)

Dlabu na to..

..zůstanu zatim u svejch XP x64 SP2. Snad nejlepší systém jakej sem od MS kdy měl, nepadá, hraje se na tom dobře, víc jak 3,5GB ramky to podporuje.. co víc chtít (možná lepší kompatibilitu se starším HW).

Možnosti