Všechny komentáře k článku:Poslední šance na nákup Windows OEM samostatně (aktualizováno)

Mhm -still one

No hlavně že z krabicové verze nelze vůbec na nic oproti OEM downgradovat - takže krabicová verze Vista Ultimate je Vám pro případný downgrade na XP k ničemu - co byste ještě nechtěli :::--)))

Možnosti