Všechny komentáře k článku:Představujeme první tisknutelné OLED displeje

Oled...

Už se těším na dobu, kdy bude mít doma každý osobní tiskárnu na OLEDky :-) A budou existovat různý šablony a serepetičky, aby si každý vytisknul svůj OLED podle svých představ...OLED pozvánka na svatbu, OLED kapesník, OLED rokožka...no nebylo by to fajn? :)

Možnosti
1 reakce
poslední 28. 9. 2008 23:09

Do té doby už bude jiná technologie :D