Všechny komentáře k článku:Pretec představil exkluzivní design nových 16 GB flashdisků

Hmm

no koukam docela mazec to je jak usb pro holky ::))) a jako nektere nevypadaj spatne !!!

Možnosti
3 reakce
poslední 18. 1. 2009 18:57

Nektere maji celkem zajimavy vzhled, mi osobne se nejvice libi ten cerny.

 

Tak zase na druhou stranu i holky pracují s počítačem a na blbůstky si zase taky dost potrpí tak aspoň z něčeho ať mají třeba radost.

 

@xvirusx: Jo to mohu potvrdit, na blbústky se nachytám, třeba kdybych měla volit u stejných NB barvu či design, tak vždycky vyhraje barevný a okytičkovaný tuplem (jsem ten pravej adept na individuální polep), ale u tý flashky mi to taky přijde naprosto zbytečný, vždyť je schovaná.....