Všechny komentáře k článku:Pretec představil exkluzivní design nových 16 GB flashdisků

Neoslovil..

.. no tak tenhle plastovej vylisek s natisknutym motivem me opravdu nijak neoslovil. Jsou radoby stylove, ale moc odolné to asi nebude, navic se mi to ani nelibi. Takovej cirkus docela, a stylove veci podle me vypadaji jinak. Takovy kozeny prestigio, ktery vydrzi opravdu vse, vypada jako opravdova stylovka mezi flashkama. Tohle opravdu ne, i kdyz nekdo muze mit jiny nazor a libit se mu to, me to opravdu neoslovilo ani kdyby to bylo zadarmo =)

Možnosti
2 reakce
poslední 18. 1. 2009 8:43

souhlasím :) hlavně to není žádná novinka, krom tedy obrázků na plastu... Stejné designy má poměrně dost flashdisků (pravda, většinou s menší kapacitou), ale prostě to není nic nového.

 

@smeagol.gollum: Je to moc přeplácaný.Ja mam taky 16GB OCZ Rally a jsem spokojen.