Všechny komentáře k článku:První předběžné testy rozhraní USB 3.0

Super

sice je toto rozhraní v plenkách, budechvíli trvat než běžně v PC budeme mít USB 3.0 , pak začít vyrábět vše s USB 3.0 atd ... Ale jinak je to velký rozdíl 2.0 vs 3.0

Možnosti
1 reakce
poslední 3. 12. 2008 21:36

jj, tak sme zvedavi asi vsetci jak to bude