Všechny komentáře k článku:Qosmio X305 obohacen o nový nadupaný model

Rozlišení

Super stroj, který dle mého názoru vydrží 3-4 roky, na hry v daném rozlišení 1440x900, bravo za SSD disk v kombinaci s normálním diskem, 64bit. systém je zde nutnost.
Jediný nedostatek vidím v rozlišení displeje, dal bych full hd 1920x1200, navíc, jde li o 17" by to neměl být problém.

Možnosti
3 reakce
poslední 23. 10. 2008 21:38

ano, ta kombinace disků je velice zajímavá, tento ntb je u nás takřka neprodejný, cena je opravdu vysoká, ale toho nápadu s kombiunací disků by se mohli chytit i další výrobci :)

 

Souhlasím s tebou, i některé 15 palcové notebooky mají rozlišení 1440x900. Očekával bych rozlišení 1920x1200. Grafická karta by ho bezproblémů zvládla. Tento model není ani na hry (malé rozlišení), ani na běžnou práci. Dle mého názoru je výstřel do tmy, zajmalo by mě kdo dával dohromady tuto konfiguraci.

 

myslím že v rámci největšího herního výkonu je rozlišení 1440x900 zvoleno dobře ;-)