Všechny komentáře k článku:Qosmio X305 obohacen o nový nadupaný model

Minusky

jak vidim v diskuzi tak za pravdu se dostava nejvic minusku.
vykon konfigurace opravdu na tu cenu je ponekud slabsi ale tady se plati za exkluzivitu a dyzajn a taky cena je jen startovni takze behem pul roku se cena snizi aspon o petinu samozrejme tim nemyslim cesko tady se bude rok prodavat za stejnou cenu a co prodavat jen bude zarazen do eshopu s mesicni lhutou cekani nebo neznama.a je k smichu kdyz nekdo prirovnava tento game nb s asus eee :)

Možnosti
1 reakce
poslední 23. 10. 2008 7:48

To jako exkluzivní rozlišení 1440*900, jo? Nenech se vysmát, Statos má pravdu - tohle je sestava navržená nějakou tlupou machů pro podobně vyšinuté jedince.