Všechny komentáře k článku:Razer Arctosa: Profesionální herní klávesnice za babku
No ták lidi...
Prosím vás, příspěvků o tom jak je ta klávesnice takzvaně "špatná" je tu tuna. Není potřeba stále psát další.Je to herní klávesnice, je pro hráče a tak stále nepište jak je vám k ničemu. Asi nehrajete, tak JE vám k ničemu. Hodnota příspěvku 0.Razer dělá dobré klávesnice, pokud je využijete, tak si je kupte. Mám Lycosu na hraní i na to ostatní a je špičková.
Taky se tu rozčilujeme kvůli ceně a reklamním kecům o hráčské klávesnici, když za 150 koupím stejně "kvalitní" jen nebude tak hezky naleštěná a černá. Ale ve tři ránu ři hraní F.E.A.R. nebo GEARS OF WARS potřebuješ spíš pevné trenýrky než klávesnici.
@karel.ptacek: Za 150 Kč? Kde? :)Ano přiznávám, zapomněl jsem dodat, herní klávesnice je výborná hlavně pro online hry. A je jedno ve kterou denní dobu. V čem se technicky liší od "nehráčské" klávesnice prozradí google...