Všechny komentáře k článku:Razer představuje dvě nové herní klávesnice

Re: ...

Teda musím říct,že už sem viděl o dost lepší,a to ještě neznáme přesnou cenu těhle klávesnic,ale je to razer,takže cena bude vysoká :(

Možnosti
9 reakcí
poslední 26. 1. 2009 0:15

Nevím, mě se design zrovna moc nelíbí. Je to takové nemastné, neslané. A cena určitě růžová nebude.

 

@mervart: jj, cena je ukrutná, design mají taky některé klávesnice lepší, jediný plus je tady různá nastavitelnost do her apod.

 

@Peterds: To je hlavně softwarová podpora, která se nechá vyřešit i jinak. Jinak to je obyčejná klávesnice s pěkným obrázkem, nic víc za klady tam nevidím.

 

@mervart: Je to HERNÍ klávesnice, nic víc a nic míň. :)

 

@pk84: Která je samozřejmě jediná, nemá vůbec žádnou konkurenci a všichni si ji koupí. Kdepak, ani náhodou...

 

@mervart: Nevím, asi někdo neumí číst. Je to herní klávesnice, nedá se srovnávat s obyčejnými klávesnicemi (funkčně), konkurenci má (takové ty přerostlé "vánoční stromečky" se spoustou kláves navíc co se mi nevejdou na stůl:( ) a ta konkurence taky není zadarmo. Kolem a kolem, hráč který ví proč, si jí koupí. Takže zcela postrádám smysl některých příspěvků.

 

@pk84: A řekněte mi v čem je teda tak výjimečná oproti ostatním herním klávesnicím i kvalitním "normálním"? Nevím, asi to dokáže ocenit jen ultra hardcore profi pařan...

 

@mervart: Rychlá odezva tlačítek, nízký zdvih, možnost vypnout tlačítko WIN (velmi podstatné), možnost stisknout více než 3 tlačítka naráz a naopak proti ostatním herním klávesnicím konzervativní tvary. Mám pokračovat?
Lycosa je velmi dobrá.

 

A kterou lepší máš třeba na mysli?