Všechny komentáře k článku:Razer představuje dvě nové herní klávesnice

Bral bych

bral bych tu druhou pač je finančně na jiné urovni. Doposud sem neměl podsvícenou klávesnici a moc mi to nevadilo.. takže...
jo.. no a jak moc to vydrží co..? nevíte někdo.. jako .. u komplu i svačím takže.. :-D
No a kdy bude dostupná?

Možnosti
2 reakce
poslední 13. 10. 2008 11:05

Kdybych si koupil takovouhle klávku, potom bych u compu asi jíst přestal. Myslím, že podsvícené klávesy jsou zbytečnost. I když zatím jsem měl jen bílé klávesnice(logicky bez podsvícení), u černých to může být dobrá věc. I když mám za tmy u PC rozsvíceno, mohlo by to zlepšit celkový dojem.

 

Dobrý den,
bohužel zatím nejsou v nabídce u distributorů v ČR, termín neznáme.