Všechny komentáře k článku:Razer představuje dvě nové herní klávesnice

Nádhera

Je pravda, že Razer tyhle věci umí. Pro hráče je tato značka ideální. Sicej sme vždy dával přednost Logitech hlavně u myší na CS, ale ty klávesnice jsou fakt super. DOporučuju

Možnosti
4 reakce
poslední 12. 10. 2008 20:27

Vážně pěkná, chybí už jen LCD displeje na tlačitkách:) Jinak není co vytknout:)

 

@zdeneksoft: Mám Logitech G15 (novější verzi-oranžové podsvícení) a musím uznat, že diplej dělá své. Mohli by se prodávat 2 verze, jen si myslím, že ta bez displeje by se prodávala znatelně méně.

 

Vypada nadherne. Pro hrani idealni. Snad jen ten leskly povrch... bude tam videt sebemensi tapota.

 

@Brave: kdyby byla matná, tak bych o ní uvažoval, ale i tak ta lestklá dělá svoje. Njn, razer, pěkné věcičky. Ví jak na to.