Všechny komentáře k článku:Razer představuje nová sluchátka Megalodon

Pěkné

Mno moc se mi líbí, ale ze cenu v přepočtu něakých 2000kč už je radeon 3850 :-)
Akorát toto je highend mezi sluchátky takže proti tomu nic nemám

Možnosti
8 reakcí
poslední 17. 5. 2009 10:35

Asi tak no, vystačím si se svými Creative Fatality :)

 

Hi-end to určitě není :o) Osobně poslouchám na Beyerdynamic DT880, které považuji za sluchátka s dobrým poměrem cena/výkon, a to jsou několikanásobně dražší. Highend se vyznačuje nesmyslně vysokou cenou neodpovídající výkonu, proto se prodává jen zájemcům o maximální výkon (alias kvalitu), kterým nejde o cenu. Taková sluchátka vás mohou přijít na desítky tisíc, v kombinaci s dobrým předzesilovačem třeba na 60k. Slovem highend proto prosím pro příště šetřete.

 

Jo, vypadají dobře, jen by mě zajímalo, co to je ta krabička vedle těch sluchátek, není to náhodou malá zvuková karta, jako má nnapříklad Steel Series?

 

@Eltronix: Koukni na http://www2.razerzone.com/Megalodon/ a dozvíš se všechno...Podle mě to budou docela luxusní sluchátka..ale jen na hraní...

 

Kdybych shanel sluchatka ,tak bych si poridil tyto Megalodony.
Razer je paradni firma a cena vzhledem ke kvalite je urcite dobra.
Soucasne mam Creative Fatal1ty a sem spokojeny ,ale tyto jsou lepsi ,tak mozna casem ;-).PS: Cena tohoto setu bude u nas vyssi nez 2000,- ...

 

@R4YNE8: bral bych je take ale pockam si az cena mirne klesne a nekdo bude mit recenzi ci nejake poznatky

 

@R4YNE8: Jo hračičky od Razeru za to stojí.

 

Sluchatka ti vydrzi dyl nez grafika to mi ver sluchatka muzou fungovat za 10 let a grafiku menis sotva po dvouch letech