Všechny komentáře k článku:Revoluce v herních aplikacích - nVIDIA PhysX

NVidia

Dobrý den. Chci se zeptat, mám grafickou kartu INVIDIA GeForce 7900 GS
budiu mi ty ovladače fugovat ?

Možnosti
1 reakce
poslední 10. 10. 2008 16:32

Ne nepojede. Tyto ovladače vyžadují unifikované shadery a ty mají až nvidia Geforce řady 8x00. Na zmiňované kartě to fungovat určitě nebude.