Všechny komentáře k článku:Ruský hacker využil grafické karty k prolomení Wi-Fi

Plky

V "článku" jsou totálni sra*ky. Ten kdo (údajně) implementoval útok na zranitelnost bezdrátových sítí nebyl žádny ruský hacker ale elcomsoft. Nejedná se o prolomení WEP ale WPA. WEP lze prolomit s běžným CPU za 5 minut - kdo bude investovat tisíce dolarů do vývoje jen proto aby to GPU "udělalo za 4 minuty???. Kevšemu (zatím) neexistuje nic na čem lze tvrzení o (uspěšné) implementaci útoku na platformě CUDA ověřit. Pokud tento text odstraníte zvedne se úroveň CzC o 20%.

Možnosti
2 reakce
poslední 13. 10. 2008 16:52

Že by antiATI změnil nick? Nechápu přínos tvého příspěvku, neboť jsi podle mě ani nečetl článek, když se tam vůbec nepíše o tom, že by bylo prolomeno WEP, ale WPA a WPA2. Ostatní informace se musí brát s nadhledem, protože převzaté informace ze zahraničních serverů nejsou vždy stoprocentní.

 

Originalni clanek jsem necetl, takze o tom, kdo na prolomeni opravdu pracoval nemam tuseni. Ale v clanku na CZC je spravne uvedeno, ze bylo prolomeno sifrovani WPA a WPA2. WEP tam byl uveden jen jako jiz drive prolomeny a tudiz dnes povazovany za neprilis bezpecny. Preci jen, nez napisu ostry prispevek tohoto typu, tak by to chtelo si clanek dvakrat precist, ze to co chci kritizovat tam je opravdu napsano, protoze takto schazujete spise sebe nez clanek potazmo CZC...