Všechny komentáře k článku:Ruský hacker využil grafické karty k prolomení Wi-Fi

Bezpečnost

To je hrozný co se na tom světě děje, člověk si nikde nepřipadá v bezpečí a musí žít celý život v nejistotě a ve strachu, že mu někdo něco ukradne, nebo ho zabije....
To budou zase obrovské investice do nových zabezpečovacích systémů a šifer,které jak je zvykem vydrží nějakej pátek a pak bude zase všechno dokola. Je to škoda...

Možnosti
5 reakcí
poslední 13. 10. 2008 21:38

Dovolím si nesouhlasit, pokud je tento příspěvek směřován k článku. To že byla prolomena šifra neznamená že kdokoliv to může použít. Pokud nedojde ke zveřejňování kódů a návodů tak k nějakému masivnějšímu rozšíření nedojde. Navíc technologie kterou prolomil je technologie pro zabezpečení přístupových bodů wifi. A mám li se vyjádřit ještě přesněji - kdo využíváte free hotspotů? :-) tyto hotspoty jsou UPLNE nezabezpečeny... Máte zaheslované AP aby nedocházelo ke změnám nastavení sítě od "rádobyhackerů", kteří zjistí úžasnou věc, že každá síť má svoje AP, a to AP má nějakou svoji adresu a když zjistí že ta adresa je taková a taková a že když se naní připojí, že se je to zeptá na heslo tak by dělali jen neporadek a honili si natom ego.

 

No urcite je to lepsi, nez nezverejnovani bezpecnostnich zprav a ziti v nevedomosti s tim, ze ta nezaheslovana sit je naprosto bezpecna :-D

 

@zivan: Jedinej bezpečnej počítač je off-line počítač!!!:-)

 

@Anonymní uživatel: s tim souhlasim! jenomže je to taky jediny počitač ktery je jen na koukaní :)

 

To je hodně pesimistický pohled na věc. Myslím, že vůbec není důvod žít ve strachu o život, zvlášť, pokud se jedná o hacknutí wi-fi...=D