Všechny komentáře k článku:Ruský hacker využil grafické karty k prolomení Wi-Fi

Hry

Kdyby si radši zahrál nějakou pořádnou hru místo aby se pokoušel nabourat do cizích wifi a uštřit za poplateky... ;)

Možnosti
1 reakce
poslední 13. 10. 2008 22:46

tak třeba je to nějakej borec, kterej z hraní her už dávno vyrost. Náhodou, takový lidi dokážu ocenit, že něco takovýho, pro mně neuvěřitelnýho, dokážou. Stát nás okrádá pořád víc a víc a pak když nějakej borec státu vezme korunu, tak by ho zavřeli akorát tak