Všechny komentáře k článku:Saitek uvedl dvě nové herní periferie

Zajímavé ale...

Je to velice zajímavé, ale nemyslim si, že si to koupí moc lidí (i když se někdo určitě najde...)

Možnosti
4 reakce
poslední 13. 11. 2008 23:57

Je to zajmavy ale urcite spouste lidi vystaci jeste na XX let klasicka klavesnice.

 

@trojjda: preferuju klasickou myš a klasickou klávesnici

 

@cardakarel: To já také, le tohle vypadá úžasně a velice pěkný desing a myslím že jse to chytí...:)

 

@Lenochod: Mě to příjde jako frajeřinka, ale možná se najdou pařani co to využiji..