Všechny komentáře k článku:Saitek uvedl dvě nové herní periferie
#
Vypadá to velice hezky, ale myslím si, že většina hráčů zůstane u normálních typů klávesnic.. Flight systém vypadá taky hezky, ale určitě se najde jen pár nadšenců, kteří si tohle pořídí..:)
Asi tak,jako novinak dobrá,ale víc nic,není nad pořádnou dobrou,klasickou klávesnici:)
@michal tomastik: celej život hraju an klávesnici a nikdy jsem nic jinýho nezkusil a vůbec mi to nevadí, pohoda
@p3pino:
JJ, (tohle sem nemůžu napsal, ale bylo by to dobrý), tak nějaké jiné přirovnání: člověk který celý život jí turisťák a nikdy nezkusil uherák taktéž není nespokojen.
Netvrdím, že klávesnice je zázrak a už vůbec nebudu nikoho přesvědčovat, aby si to koupil. Já ji mám a jsem spokojen.