Všechny komentáře k článku:Saitek uvedl dvě nové herní periferie

#

Vypadá to velice hezky, ale myslím si, že většina hráčů zůstane u normálních typů klávesnic.. Flight systém vypadá taky hezky, ale určitě se najde jen pár nadšenců, kteří si tohle pořídí..:)

Možnosti
3 reakce
poslední 14. 11. 2008 2:54

Asi tak,jako novinak dobrá,ale víc nic,není nad pořádnou dobrou,klasickou klávesnici:)

 

@michal tomastik: celej život hraju an klávesnici a nikdy jsem nic jinýho nezkusil a vůbec mi to nevadí, pohoda

 

@p3pino: JJ, (tohle sem nemůžu napsal, ale bylo by to dobrý), tak nějaké jiné přirovnání: člověk který celý život jí turisťák a nikdy nezkusil uherák taktéž není nespokojen.
Netvrdím, že klávesnice je zázrak a už vůbec nebudu nikoho přesvědčovat, aby si to koupil. Já ji mám a jsem spokojen.