Všechny komentáře k článku:Saitek uvedl dvě nové herní periferie

Létání

Ta klávesnice je rozhodně nanic, ale ten set pro letecké simulátory vypadá skvěle. Nejsem zas takový nadšenec, abych na něco takového šetřil, ale kdybych neměl co s penězi, tak si to určitě pořídím.

Možnosti
1 reakce
poslední 14. 11. 2008 2:44

Tys tu klávesnici zkoušel? Máš ji? Nemáš. Tak jak můžeš tvrdit, že je rozhodně nanic. Myslíš si, že je na nic, že?
Ale já vím, že je to taková fineska a pro hraní (nejen pro hraní) mi naprosto vyhovuje. Rozhodně ji používám častěji, než třeba webkameru :-)