Všechny komentáře k článku:Samsung představuje lehký notebook X360

Dobry

no, tak vypada teda velice dobre.hlavne designove

Možnosti
2 reakce
poslední 4. 9. 2008 23:12

Velice pěkný

 

jo, designově se povedl.. No jako konkurence pro apple to bude zajímavý.. jako pracovní nástroj se mi zdá bílá strašně nepraktická.. a ta výdrž vypadá zajímavě..