Všechny komentáře k článku:Sandisk vydává nové vysokorychlostní paměťové karty

Autorske poplatky

Autorske poplatky na pametove karty to je opravdu neuveritelna zlodejina, platit nekomu za to, ze si muzu ukladat fotky ve fotaku OMG
Nevite jestli existuje neco podobneho nekde jinde ve svete nebo je to mozne jen v nasem zkorumpovanem kocourkove?

Možnosti
4 reakce
poslední 6. 1. 2012 14:16

vzhledem k tomu, že (uvádim jeden z mnoha) třeba Škodovky jsou u nás, vzhledem k ostatním zemím EU, nejdražšší, bych se ani nedivil, kdyby to bylo jenom u nás.

 

@mr.gsm: není... jen jinde se to praktikuje trošku víc s "citem" a autorský poplatek netvoří většinu ceny. Třeba v dánsku

 

@mr.gsm: škodovky sou předražený kvůli tomu že maji nejvetsi podil na prodeji. proto je drazsi vetsina aut u nas oproti ostatnim statum. ale asi polatky budou i v jinych statech

 

Název zlodějna za autorský poplatek při koupi paměťové karty je jen velice mírný výraz.Autorem při fotografování,nebo filmování jsem přeci jen já.Tak nevím,proč bych měl platit někomu,kdo pro můj záběr nehnul ani prstem.Pardon,nátáh svoji zlodějskou loupežnou ruku.