Všechny komentáře k článku:Sandisk vydává nové vysokorychlostní paměťové karty
Autorske poplatky
Autorske poplatky na pametove karty to je opravdu neuveritelna zlodejina, platit nekomu za to, ze si muzu ukladat fotky ve fotaku OMG
Nevite jestli existuje neco podobneho nekde jinde ve svete nebo je to mozne jen v nasem zkorumpovanem kocourkove?
vzhledem k tomu, že (uvádim jeden z mnoha) třeba Škodovky jsou u nás, vzhledem k ostatním zemím EU, nejdražšší, bych se ani nedivil, kdyby to bylo jenom u nás.
@mr.gsm: není... jen jinde se to praktikuje trošku víc s "citem" a autorský poplatek netvoří většinu ceny. Třeba v dánsku
@mr.gsm: škodovky sou předražený kvůli tomu že maji nejvetsi podil na prodeji. proto je drazsi vetsina aut u nas oproti ostatnim statum. ale asi polatky budou i v jinych statech
Název zlodějna za autorský poplatek při koupi paměťové karty je jen velice mírný výraz.Autorem při fotografování,nebo filmování jsem přeci jen já.Tak nevím,proč bych měl platit někomu,kdo pro můj záběr nehnul ani prstem.Pardon,nátáh svoji zlodějskou loupežnou ruku.