Všechny komentáře k článku:Sandisk vydává nové vysokorychlostní paměťové karty

Hm

To je super,akorát je škoda,že moje pda rychlé karty nebere a pro můj foťáček je zbytečně veliká :(

Možnosti
1 reakce
poslední 29. 8. 2008 13:42

No jo, tyhle karty bez zařízení které by je dokázalo náležitě využít jejich dobré vlastnosti (kapacita, rychlost zápisu čtení) se nedají moc využít.