Všechny komentáře k článku:Shrnutí výkonu grafických karet, aneb AMD opět vede

GTX280 na 55nm se opozdi na konec roku 2008

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=8987&Itemid=1Duvodu je nekolik.za 1. Implementace QDDR5 poameti tj nutna uprava radice
za 2. 55nm proces se stale odladuje cip trpi dost velkym prehirvani. (podle me tzv jev LOKALNI PREHRIVANI trpi na to velke cipy s velkou hustotou dat, neco podobneho zazila i HD2900XT)Tj Nvidie to bude mit velice tezke jen co vyda GTX280 na 55nm za humny bude HD5870 na 40nm ktera ji opet zadupe do zeme :)Asi by bylo lepsi kdyby se nvidie upnula na uplne novy cip

Možnosti
1 reakce
poslední 20. 8. 2008 17:08

oprava v druhem bode velkou hustotu tranzistorů :) tam ma bejt