Všechny komentáře k článku:Shrnutí výkonu grafických karet, aneb AMD opět vede
Normal a high settings - to je teda fór...
Ještě by se slušelo nepozorného čtenáře upozornit, že pár karet, např. HD3650 je testováno v "normal mode", zatímco většina ostatních karet jede na "high" (Proboha proč?!? Pár vteřin jsem tupě zíral na graf a přemýšlel, jestli bych si tuhle věc neměl pořídit místo 4870...) a že je to přeci jen syntetický benchmark, který úplně nevypovídá o výkonu v reálných aplikacích (i když musím přiznat, že při "zprůměrování" výsledků z několika náhodně vybraných her se karty plus mínus autobus seřadí jako v grafu). Kdo bude chtít podrobější informace a testy, určitě si je dohledá jinde.
ja si toho teda vsiml hned.Ono high mode je jenom pro silne grafiky a test bezi v 1920x1200 :)