Všechny komentáře k článku:SKONČENO: Za fotografie a videa můžete vyhrát zajímavé ceny

Bleee

jak si fotky či videa upravujete v programech, které jsou součástí Windows Vista - no tak to sory ale kvůli vám si ten hnuj do počítače instalovat nebudu!!!

Možnosti
21 reakcí
poslední 21. 11. 2008 11:45

btw:vista neni az takovej hnuj jak si myslis..mam horsi zkusenosti s xp!!!..mam vistu rok..sice ze zacatku mela problemy s nvidii,ale po novych ovladacich a sp1 uz je vse v pohode...az na maly vyjimky,ktery s porovnanim s xp sou zanedbatelny

 

@zavos: Taky mam pozit, že lidi co plivou hnuj na vistu jí ani nikdy v počítači neměli, protože potom by zjistily, že to je vlastně fuk...

 

@cacanovotny: Visty jsem používal řadu měsíců a to jak čerstvou po vydání tak i verzi s SP1. Musím říct že jsou opravdu o hodně pomalejší než win XP, jejich neustálé hrabání na disku, dlouhé spouštění, nekonečná hibernace a vypínání mě naprosto odradily. A to nepočítám množství nesmyslných průvodců, například pro nastavení sítě. Ve windows XP je všechno daleko jednodušší a přehlednější, ve spojení s rychlejší odezvou je to stále TOP operační systém (Linux do toho nepletu)

 

@sonny21: Neustale hrabani se da vypnout. Nejvice to dela indexace disku, kterou jsem ihned musel vynout. Jinak souhlasim ze Visty nejsou bohuzel krokem do predu ale bokem :/

 

@Anonymní uživatel: nevim proc do toho tahate ten nekompatibilni system kdyz to jde udelat i na xp

 

@Anonymní uživatel: ten jsem vypnul, to bylo první co mě napadlo, ale stále hrabal, mám 2GB RAM, takže nevím kde je problém... podle mě ale není normální hrabat na disku když člověk hejbne myší (po předchozí delší neaktivitě)

 

@Anonymní uživatel: je to jen o uzivateli jak si dokaze OS nastavit, kuprikladu me Vista bezproblemu bezi na notebooku s 1GB pameti a pomalim diskem, a dokonce natom delam 2D grafiku ( tablet PC HP 2710p http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49142 ) a Vista Business 32bit zcela bezproblemu

 

@sonny21: Mám WV a jsem s ní spokojena. Ale je fakt, že XP je přeci jen o něco přehlednější .-)

 

pokud mas WinXP, tak ten hnuj v podobe Movie Makeru v PC pravdepodobne stejne mas, protoze je soucasti XP-SP2

 

@Shap: nemam, nLite mě očistil :D

 

@Shap: Ano v tom máš napreostou pravdu teda pokud jsi ovšem neplete SP1 s SP2 a nebo neví... Nevím jestli jse zapojím ale soutěž dobrá :)

 

@Lenochod: tahle soutěž neni nic pro mě a co se Vist týká, zkusil jsem je aa nejsou nejhorší, i když je pravda, že se musí kdeco povypínat a pozakazovat, aby běžely alespoň trochu slušně

 

@Shap: Movie Maker ve Vistách není stejný, má jiný formát ukládání, nemá problémy s tvorbou DVD, ale zase je tak "dobrý", že ve Windows 7 se s ním už nepočítá.Závěr si udělejte každý sám, ale faktem je, že 7even budou tím, čím měly být Visty PS: sám jsem párkrát Movie Maker v XP použil a jako nouzovka je to dostatečné. Kdo by chtěl pokaždé instalovat Pinnacle z DVD :-)

 

@vychodilp: Ve windows 7 se s ním počítá, ale ne ve standartní instalaci. Je to modul zdarma. Myslím že jako krok kupredu to je dobré, pokud to nebude jediný "modul" který do w7 dají.... Ne že to zasere komp 5ti gigama při standartní instalaci home vist.

 

Kdyby tahle soutez zacala 1. dubna, tak bych se zasmal, ale tohle je vazne hodne spatnej vtip. Jen je skoda, ze se nesmi pouzit program malovani, navrhnul bych to na vtip roku.
Opravdu by me zajimalo, zda uvedene programy nekdo v praxi pouzil, aniz by ho k tomu donutila tato soutez.

 

@dantm: Jednoduchá odpověď: leda amatér.

 

@mervart: no, já tenhle program použil v práci. Kupodivu můj pracovní počítač neoplývá nejnovější verzí pinnacle a nero vision už bylo po 30denním trialu. Takže se mi tenhle prográmek docela hodil na převod mpegu z kamery do wmv pro dreamscene...
Jo a jako amatér si nepřipadám.

 

@apsprojekt: Jasně, ale to byl případ nouze, to se nepočítá ;-)

 

@dantm: Není mi jasné, co proti těmto programům tolik lidí tak protestuje? Někdo je rád, že mu na domácí úpravy MS poskytne jednoduchý program zdarma a nemusí kupovat nějaké drahé profesionální programy. A kdo se úpravou videa zabývá profesně, tak už dávno ví, jaké programy použít a rady tohoto typu nepotřebuje.

 

Visty jsem měl zkusil a rychle přeinstaloval někdo zde podotkl že visty nejsou krokem vpřed ale do boku a s tím plně souhlasím... wxp má sice svoje mouchy ale oproti vistám je to zanedbatelné...

 

@JehliPe: nezkoušel jsem, ale taky slyšim, jak na ně urt někdo nadává..