Všechny komentáře k článku:SKONČENO: Za fotografie a videa můžete vyhrát zajímavé ceny

Diskriminace

Nekteri z vas maji aspon XP.. co my, co mame jen Linux :) Ta soutez je znacne diskriminujici.. byt v americe tak uz je to davno u soudu :)

Možnosti
8 reakcí
poslední 4. 4. 2009 10:24

Pokud si to prectes jeste jednou, tak se dozvis, ze soutez se kona ve spolupraci s Microsoftem, takze pomlc.

 

Tak ať si linuxaci uspořadaji taky nějakou soutěž ne? :-)

 

@kersoft: A kdo by platil ceny, když je většina linuxových počinů Open Source ? :D :D

 

@mtmccox: je tu pár firem co dělaj linuxový aplikace za prachy, nebo dělají pro win i liunux

 

@kersoft: To bylo docela vtipný :D

 

@Homoky: to nebyl vtip :-D :-D

 

nechces platit licenci nedostanes ceny :-D tak nezkousej nic

 

No pokud jedeš na Linuxu, tak prostě nemůžeš čekat, že bude Microsoft pořádat soutěž pro uživatele Linuxu místo Windows :D