Všechny komentáře k článku:SKONČENO: Za fotografie a videa můžete vyhrát zajímavé ceny

Nechytly se

tak to ja si myslim ze Vista sa nechyta vubec a chytat se nebude ja sam sem ji mel asi dva dny a stacilo me......A stim marketingem....na tom neco bude....Jako je napriklad podpora prodeje....Jako sory ale myslim si ze dojnou kravu s toho neudelaji a uz je to asi nekde v te casti upadku...vista je proste šit....

Možnosti
2 reakce
poslední 18. 11. 2008 16:28

Souhlasím. Mám pocit, že už od Vist ustoupili (začali vyvíjet nový OS), ale ještě mají tuny již vyrobených splašků (Vist), které potřebují udat.

 

mluvis mi z duše, jsou priserny