Všechny komentáře k článku:Skončí éra anonymity v síti Internet?

Totalita

tak to je dobre svet smeroval k demokracii a ted' to je kapitalicko-policejni totalita. svobodu lidi utlacujou a utlacujou. ale urcite budou programy ktere to proste zpetne vysledovani znemozni.

Možnosti
2 reakce
poslední 23. 9. 2008 1:23

myslím, že fízlování se u nás nechytne, teda doufám!

 

Kdyz vidim ty casovy useky, kdyz nekdo vyda nejaky zabezpeceni proti kopirovani, instalovani s klicema atd... tak si stejne myslim, ze ikdyby to proslo, tak to stejne nekdo za chvíli obejde.