Všechny komentáře k článku:Skončí éra anonymity v síti Internet?

PNAC?

Hmm, války na východě, radary u nás, teď todle... Nemůžu si pomoct, ale jako bych to někde čet: http://en.wikipedia.org/wiki/Project_for_the_New_American_Century :-/Trochu pro zasmání... http://www.wowinsider.com/2008/09/16/pentagon-presents-hypothetical-terrorist-plot-in-wow/ ...myslim že radši neni co dodávat :)

Možnosti