Všechny komentáře k článku:Skončí éra anonymity v síti Internet?

Hudba

Každým nakoupeným CD/DVD/BR diskem/mechanikou, každým nakoupeným HDD, každou nakoupenou paměťovou kartou si hudbu de facto předplácím. Tak proč bych za ni měl ještě platit?Pro rejpaly: hudbu si stahuju podle českých zákonů zcela legálně.

Možnosti
1 reakce
poslední 23. 9. 2008 17:42

Jistě, koupím si HDD a z toho 250Kč jde na autorský poplatek i když na disku mám zalohované všechny fotky.... Tak si říkám proč bych to neměl stáhnout ? Navíc třeba iTunes prodává jen v 128kbps kdežto já mám skoro všechny své songy stažené/ripnuté v 320kbps. A u některých songů rozdíl opravdu je....