Všechny komentáře k článku:Sonos aktualizuje svůj hudební systém

Nice

Pekne,ale zustanu u 5.1 :D

 

@604920523: dizajn pekny, napad zaujimavy ale prakticke vyuzitie je na zamyslenie :)

 
Ověřený GEEK - level 3

@kikloop: Trošku mi to připomíná systémy v hypermarketech (nebo obecní rozhlas :-), v domácnosti by se asi takovéto řešení jen stěží neuchytilo, spíše naopak.

 
Ověřený GEEK - level 3

@BERNADIC: //edit: neuchytilo = uchytilo.
Prosím prosím CZC přidejte funkci edit.

 

@BERNADIC: Za tlačítko EDIT se prosím prosím taky přimlouvám, taky často napíšu koninu a pak musím kvůli tomu vytvářet další příspěvek a mrvit tím diskuzi.

 

@mtmccox: Přimlouvám se o tlačítko Smazat a Edit!
Někdy se překliknu a odpovídám na úplně jiný příspěvek :(
Tyto tlačítka aby aspoň fungovaly 5 minut po odeslání příspěvku. Člověk si to po sobě přečte a pak si uvědomí, že je to blbost, tak to jednoduše smaže :) a dál už nic nenapíše..

 

@DesSicated: No, ted jsem chtěl zatrhnout "Žádám o odpověď od firmy Czech Computer" :(
Jak píšem, edit a smazat by se hodilo :)

 

@DesSicated: Na to take vzdy zapomenu :) Edit by byl fakt super, ale smazani to ne, delalo by to bordel ve strukture diskuze, to ne. Navic nekdo by si mohl mazat prispevky s minusy a nechavat jen plusove.Edit - ANO
Mazani - NE

 

@BERNADIC: taktéž bych uvítal funkci edit

 

@Vejmitsch: Ale muselo by pak byt znat, ze prispevek byl editovan. Jinak by mohlo dojit ke zmatkum ze tohle sem tam vubec nenapsal atd...

 

@SirIndy: Stačilo by, kdyby byla ta možnost aktivni maxilmálně 5min po odeslání + jak říkáš oznámení po editaci.

 

@BERNADIC: Tuto žádost podporuji, opravdu by se to hodilo.

 

@BERNADIC: Táké se přimlouvám za možnost opravit nebo smazat příspěvek

 

@Václav Vejvoda: Pro začátek by stačilo edit. Každopádně o tom pouvažujte Czc - občas se to hodí.. A pokud nesouhlasíte s editem tak třeba možnost náhledu před odesláním. :-)

 

@Sow@_red: Dobrý den
S novou verzí by mělo tlačítko edit přibýt. Zatím je to ještě v rukou programátorů.

 

@BERNADIC: Tenhle produkt ale je urcen predevsim do domacnosti a v me domacnosti by se mi i libila moznost pristupovat k me i online hudbe pres jeden pristroj z kterekoli mistnosti.

 

@dr6se2: No za ty prachy to s muzikou v komprimovaném formátu není zas tak veselé.Za ty peníze si dokážu představit něco co už slušně hraje.A tohle teda asi zrovna zázrak nebude.Asi jako školní rozhlas,ale s pozlacenou krabicí...

 

Zoneplayer

Dobrý den, kdy bude v sortimentu? Děkuji