Všechny komentáře k článku:Sonos aktualizuje svůj hudební systém
Nice
Pekne,ale zustanu u 5.1 :D
@kikloop: Trošku mi to připomíná systémy v hypermarketech (nebo obecní rozhlas :-), v domácnosti by se asi takovéto řešení jen stěží neuchytilo, spíše naopak.
@BERNADIC: Za tlačítko EDIT se prosím prosím taky přimlouvám, taky často napíšu koninu a pak musím kvůli tomu vytvářet další příspěvek a mrvit tím diskuzi.
@mtmccox:
Přimlouvám se o tlačítko Smazat a Edit!
Někdy se překliknu a odpovídám na úplně jiný příspěvek :(
Tyto tlačítka aby aspoň fungovaly 5 minut po odeslání příspěvku. Člověk si to po sobě přečte a pak si uvědomí, že je to blbost, tak to jednoduše smaže :) a dál už nic nenapíše..
@DesSicated:
No, ted jsem chtěl zatrhnout "Žádám o odpověď od firmy Czech Computer" :(
Jak píšem, edit a smazat by se hodilo :)
@DesSicated:
Na to take vzdy zapomenu :) Edit by byl fakt super, ale smazani to ne, delalo by to bordel ve strukture diskuze, to ne. Navic nekdo by si mohl mazat prispevky s minusy a nechavat jen plusove.Edit - ANO
Mazani - NE
@Vejmitsch: Ale muselo by pak byt znat, ze prispevek byl editovan. Jinak by mohlo dojit ke zmatkum ze tohle sem tam vubec nenapsal atd...
@SirIndy: Stačilo by, kdyby byla ta možnost aktivni maxilmálně 5min po odeslání + jak říkáš oznámení po editaci.
@Václav Vejvoda: Pro začátek by stačilo edit. Každopádně o tom pouvažujte Czc - občas se to hodí.. A pokud nesouhlasíte s editem tak třeba možnost náhledu před odesláním. :-)
@Sow@_red:
Dobrý den
S novou verzí by mělo tlačítko edit přibýt. Zatím je to ještě v rukou programátorů.
@BERNADIC: Tenhle produkt ale je urcen predevsim do domacnosti a v me domacnosti by se mi i libila moznost pristupovat k me i online hudbe pres jeden pristroj z kterekoli mistnosti.
@dr6se2: No za ty prachy to s muzikou v komprimovaném formátu není zas tak veselé.Za ty peníze si dokážu představit něco co už slušně hraje.A tohle teda asi zrovna zázrak nebude.Asi jako školní rozhlas,ale s pozlacenou krabicí...
Zoneplayer
Dobrý den, kdy bude v sortimentu? Děkuji