Všechny komentáře k článku:Sony bude prodávat levné notebooky s Blu-ray

BR

proc si ted porizovat blu ray? podle me se tahle technologie nestihne rozsirit,protoze uz nam na dvere klepou rychly NAND flashky a holograficky disky s nekolikanasobne vyssi kapacitou.nevim nevim,ja bych si pockal.ale samozrejme kdo je nedockavej a ma tisice nazbyt,tak proc ne?

Možnosti
2 reakce
poslední 15. 9. 2008 18:48

Z jednoho jediného důvodu. Výrobci si musejí nechat každou technologii zaplatit. Přece nepřestanou vyrábět BluRay mechaniky jenom proto, že existuje (nebo brzy bude) nějaká novější (lepší) technologie. Takových věcí existuje spousta.

 

@mauretanec: no jo,ale tyhle novy technologie co klepou na dvere nevyrabi SONY :D takze ty firmy maj hodne velkej zajem to na trh uvyst co nejdriv